Leeuwarden | Diamanten verkopen in Leeuwarden

In ons kantoor in Leeuwarden kunt u uw diamanten verkopen of laten veilen. Om de waarde van diamanten te bepalen kijken wij naar de internationale diamantprijs die wordt bepaald door het karaat, zuiverheid, slijpsel, en de kleur van de diamant. Heeft u nog gouden sieraden met briljanten waar u niets mee doet? U bent van harte welkom bij ons kantoor in Leeuwarden. Op zoek naar een andere locatie? Met meer dan 50 locaties in Nederland is er altijd wel een kantoor bij u in de buurt.

Diamantwisselkantoor Leeuwarden

Adresgegevens:

Openingstijden:

Pier Panderstraat 2Maandag t/m zaterdag
8913 CH Leeuwarden9.30 – 17.00 uur
Neem contact op058-2169444
Plan uw route